Uudised ja teated

« Tagasi

Põlva maavalitsus tõmbab otsad kokku

Täpselt 100 päeva enne maavalitsuste tegevuse lõppu 22. septembril kutsub Põlva maavanem Igor Taro kokku nii praegused kui kõik endised maavalitsuse töötajad, et panna väärikas punkt ühele etapile Põlvamaa ajaloos.

 

 

„Maavanem ja maavalitsus on olnud seaduse kohaselt viimase 26 aasta vältel Eesti Vabariigis riigivõimu esindaja kohapeal, aga tegelikult ikkagi rohkem selle kandi eestkõneleja ja ühendaja. Olen olnud ametis kõigest pisut üle aasta ja näen, et kõik need, kes on 25 aastat enne seda maakonna heaks pingutanud, on ka pärast maavalitsusest lahkumist valutanud südant piirkonna käekäigu pärast," sõnas Põlva maavanem Igor Taro.

 

Sel aastal ootab Põlvamaad rohkelt muudatusi nii kohalike omavalitsuste kui riigi struktuurides. Kuna maakonna arenguga kokku puutunud inimesi huvitab ka selle piirkonna tulevik, siis nüüd ongi viimane aeg veel tegutseva maavalitsuse seinte vahel kokku saada ning sellest rääkida. „Selles mõttes on sündmus eriline ja tasub tulla endiste kaasvõitlejatega kohtuma enne, kui maavalitsustest saab ajalugu," märkis maavanem.

 

22. septembril kell 16 Põlva maavalitsuse suures saalis algavale sündmusele ootavad maavanem ja praegused Põlva maavalitsuse töötajad kõiki endisi kolleege maavalitsuse päevilt. Sündmuse pidulikuma osa kulud kaetakse osavõtumaksudest, mille tasumisega saab end osalejaks registreerida 19. septembrini.  Osavõtutasu 25 eurot palub maavalitsus kanda OÜ Kagureis a/a EE682200001120074847 selgitusega „100 päeva kokkutulek". Kohapeal sularahas makstes on osavõtutasu 35 eurot.