Kodanike Euroopa koostööpäeval saadi teadmisi kuidas viia oma organisatsioon rahvusvahelisele tasandile

26. mail toimus Põlvas, Hotell Pesa seminariruumis rahvusvahelise koostöö infopäev, kus sai arutleda ja kaasa mõelda kuidas viia oma organisatsiooni tegevus rahvusvahelisele tasemele, mis kasu sellest saada, kuidas alustada või millist tuge on võimalik saada.

 

Kodanike Euroopa koostööpäeval osalesid need vabaühendused, noortekeskused ja omavalitsused, kes on huvitatud rahvusvahelise koostöö tegemisest. Osalejad küsisid palju küsimusi ning said näpunäited projektide esitamise tingimuste kohta: miks ja kuidas teha rahvusvahelist koostööd EL tasandil, mida silmas pidada, kuidas esitada edukaid taotlusi ning milleks Kodanike Euroopa programm vajalik on.

 

Kodanike Euroopa programmi  tutvustas ja KÜSKi rahvusvahelise koostöö võimalustest rääkis Kadri Sikk Kodanikuühiskonna Sihtkapitalist, oma eduloost rääkis MTÜ Meediasüst juht Kadri Pelisaar, kes osales projektipartnerina Erasmus+ noortevahetuses "Youth, Creativity and Development!" ja EDIC Põlvamaa teabekeskuse tegevusi tutvustas Põlva Maavalitsusest Ingrid Lepasson.

 

Infopäeva korraldas Europe Direct Põlvamaa Teabekeskus koos KÜSKi, Põlva Maavalitsuse ja Põlvamaa Arenduskeskusega.

 

Kodanike Euroopa. Koostööpäev