Kontaktid

Aadress: Kesk 20, 63308 Põlva

Infotelefon: +372 799 8902
Üldine e-posti aadress: info@polva.maavalitsus.ee

Registrikood: 70002093

Vastuvõtuajad: E-N 8-12, 13-16 ja R 8-12, 13-15

 

PRESSILE 

Maavanemal on üle 60 eri funktsiooni ja kogu maavalitsuse tegevusvaldkonnas rohkem kui 900 erinevat tööülesannet.

Kui oled tegemas lugu maavanemat ja/või maavalitsust puudutaval teemal ning soovid Põlva Maavalitsuse arvamust, hinnangut või lihtsalt kommentaari, siis võta ühendust juhiabi Ruth Ruus'iga. Vastame esimesel võimalusel.

 

Ametikoht

Ametniku nimi 

Telefon

E-post

Ruum

 Lisainfo

maavanem

Igor Taro

7998900

igor.taro@polva.maavalitsus.ee

19

Kodanike vastuvõtt: E 8.00-10.00, vajalik eelregistreerimine tel 799 8902

 

 

maasekretär

Kristina Aabrams

7998901

kristina.aabrams@polva.maavalitsus.ee

14

 

KANTSELEI

 

juhiabi

Ruth Ruus

7998902

ruth.ruus@polva.maavalitsus.ee

18

Puhkusel 02. - 08.05

asjaajamise ja personalitöö peaspetsialist

Kätlin Kallas

7998904

katlin.kallas@polva.maavalitsus.ee

15

 

jurist-peaspetsialist Merike Kuklase 7998905 merike.kuklase@polva.maavalitsus.ee 16  

perekonnaseisuametnik

Maiken Jüriöö

7998921

maiken.jyrioo@polva.maavalitsus.ee

33

 

perekonnaseisuametnik- registripidaja

Heili Kutsch

7998920

heili.kutsch@polva.maavalitsus.ee

34

 
andmesisestaja Rain Oberg 7998920 rain.oberg@polva.maavalitsus.ee 34  

finantsnõunik

Ahti Hütt

7998927

ahti.hytt@polva.maavalitsus.ee

26

 

riigivara ja arhiivispetsialist

Merike Tamme

7998929

merike.tamme@polva.maavalitsus.ee

24

 

maatoimingute peaspetsialist Ene Lellep 7998925 ene.lellep@polva.maavalitsus.ee 42  
maa- ja omandireformi peaspetsialist Helina Toom 7998908 helina.toom@polva.maavalitsus.ee 40  

REGIONAALHALDUSE OSAKOND

 
regionaalhalduse osakonna juhataja vakantne        

regionaalarengu nõunik

Aivo Ülper 7998911 aivo.ylper@polva.maavalitsus.ee 37  
regionaalprogrammide ja teavitustegevuse peaspetsialist Henari Kamenik 7998903 henari.kamenik@polva.maavalitsus.ee 41  
ühistranspordi peaspetsialist

Sander Saar

7998916

sander.saar@polva.maavalitsus.ee

38

 

ühistranspordi inspektor Eili Guhse 7998914

eili.guhse@polva.maavalitsus.ee

38

 

ühistranspordi inspektor Merit Laur 7998914 merit.laur@polva.maavalitsus.ee 38  

planeeringute peaspetsialist

Marika Saks

7998913

marika.saks@polva.maavalitsus.ee

39

 

haridusnõunik

Katrin Ohakas

7998944

katrin.ohakas@polva.maavalitsus.ee

22

 

kultuuritöö peaspetsialist

Helje Põvvat

7998951

helje.povvat@polva.maavalitsus.ee

27

 

tervisedenduse peaspetsialist

Kaire Zopp

7998932

kaire.zopp@polva.maavalitsus.ee

23

 

sotsiaalhoolekande peaspetsialist Margit Paju 7998933 margit.paju@polva.maavalitsus.ee 25  

lastehoolekande peaspetsialist

Monika Riba

7998934

monika.riba@polva.maavalitsus.ee

25

 

noorsootöö peaspetsialist

Karin Viljus

7998945

karin.viljus@polva.maavalitsus.ee

27

Puhkusel 02. - 07.05