Reklaammaterjalid

ED Põlvamaa teabekeskus plaanib tellida reklaammaterjalideks käsitööna valminud Kanepikrõpse kohalikult tootjalt AS Lõuna Pagarid.

 

AS Lõuna Pagarid http://www.lounapagarid.ee/et on Põlvas asuv ettevõte, kes väärtustab kohalikke tooraine pakkujaid, kelle toodang aitab kaasa toodete headele maitseomadustele. Väärtustatakse innovaatilisust, mis tähendab ettevõttele tehnoloogia uuendamist ning tooteportfelli kaasajastamist vastavalt turu trendidele. Väärtustatakse ka   pühendumust koostööpartneritele, kellega soovitakse rajada mõlemapoolne huvi pakkuv koostöö, mille tulemusena saavad pakkuda ainult parimat. Olulisemaks väärtuseks on kollektiiv, kes kõik on oma ala meistrid. Meisterlikkus on tulnud heast väljaõppest, mida on saadud ka EL toel toimunud õppereisidelt ja pikaajalisest kogemustest oma erialal. Tänu kogemustele ja uuendustele on nende tuntus, huvi ja müük suurenenud.

 

Lõuna Pagarid AS on saanud toetust ja kogemusi läbi EL toetusfondide nagu põllumajandustoodete ja mittepuiduliste metsasaaduste lisandväärtuse andmise investeeringutoetuse raames PRIA toetuse seadmete soetamiseks; on osalenud Eesti Leivaliidu ja Eesti PKK korraldatud koolitustel ja messi külastustel ja Eesti Leivaliidu ühisstendis toidumessidel toetatuna PRIA turuarendustoetusega.

Lõuna Pagarid AS on Eesti Leivaliidu liige.

 

2015.aastal valiti Eesti parimaks toiduaineks just AS Lõuna Pagarite toode - Krõmpsuv Leib Kanepiseemnetega, mis sai Parima Pagaritoode 2015 tiitli. 2016. aastal tuldi välja uudse tootega Kanepikrõpsud, mida soovime ED meenekingina 2017.aastal kasutada.

 

Kanepikrõpsud on hea valguallikas ning kõrge kiudainesisaldusega käsitöö toode Põlvamaalt.